martes, 26 de julio de 2016

Minipost: zabawa_bez_zabawek - post-it

(Esta entrada en español aquí).


Dzisiaj mam jeszcze jede pomysł na zabawę z czymś, co mamy zwykle w domu: post-it.

Antek odkrył post-it pewnego dnia (to już cztery miesiące temu) i nie wiecie jaki był zajęty i skupiony odklejając je i później rzucając je do stolika lub przyklejając je tam. Bardzo mu się spodobały i trochę czasu był z nimi zajęty.

Oczywiście po takiej zabawie możecie mieć taką fajną pracę polegającą na przyklejaniu ich z powrotem lub po prostu rozumieć, że są one stracone i się z tym pogodzić (też chyba się nic nie stanie...) Ja nie dałam mu wszystkich, tylko kilka, w tym sposób później dostał jeszcze w innym kolorze i w innym rozmiarze.

To nie jest zabawa taka, która spowoduje, że będą zajęci strasznie długo - to jest chyba jasne - ale będziecie mieli kilka minut na zrobienie coś szybkiego a dla nich jest to coś nowego a więc ciekawego. Bardzo mi się podobało jak mocno się skupił jak je odklejał, jakby starał się rozumieć "jak to działa" ;)


No hay comentarios:

Publicar un comentario

Me he mudado, ahora ya no escribo más en este blog. Tienes todas las entradas de este blog más las nuevas que sigo escribiendo semanalmente en mecachismama.wordpress.com

¡Gracias por visitarme, comentar y/o compartir!